MHP YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ. İŞTE İSİMLER…

MHP YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ. İŞTE İSİMLER…

MHP Genel Merkezi’nin almış olduğu karar ile, İl ve Merkez İlçe teşkilatlarının görevden alınmaları üzerine yerlerine yeni atanan isimler görevlerini devraldı.

fgghfsadhg

Atanan yeni isimler Bilecik MHP İl başkanlığında basın açıklaması gerçekleştirdi. Yeni İl Başkanı Mehmet Karuk ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Boyraz basın açıklaması gerçekleştirirken basın açıklamasına Bilecik Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Fazlı Güner ve partililer katıldı.

gafshgdsfg

Genel Merkez ziyaretinin ardından ayaklarının tozuyla basın açıklamasını gerçekleştirdiklerini söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Karuk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Yarım asırlık geçmişi olan Milliyetçi Hareket partisinin Bilecik ilinde bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan bir önceki il başkanımız Sayın Ahmet Gürses’e merkez ilçe başkanımız Mustafa Aydemir’e başta olmak üzere bugüne kadar görev yapan il başkanlar ilçe başkanlarımıza belediye başkanlarımıza belediye meclis üyelerimize il genel meclisi üyelerimize ve her kademede görev alan ülküdaşlarımıza teşekkür eder bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz. Değerli basın mensupları bu görev Genel başkanlmiz tarafından kurucu il başkanı olarak tarafıma ve merkez ilçe başkanı olarak Sayın Mustafa Boyraz’a verildiğinde her ülkücünün göstereceği hassasiyet gibi ayni hassasiyet ile bizde bu görevi kabul ettik bu görevi kabul etmemizin ana sebebi ayrıştırmak değil birleşerek iktidara yürümektir. Bizler bu süreci bir nöbet değişimi olarak kabul ediyoruz bu sebeple kardeşidir ilkesinde vazgeçmeyip vermeyeceğimizin bilinmesini isteriz Allah bu görevimizi hayırlı etsin yar ve yardımcımız olsun.”

İL YÖNETİM KURUNDA YER ALAN İSİMLER ŞU ŞEKİLDE;

Başkan: Mehmet Karuk

Üyeler:

Mehmet Ali Keskin

Fevzi Duman

Mehmet Fazlı Güner

Hatice Dündar

Orhan Kutlu

Yılmaz Çevik

Hasan Çeşme

M.Emin Ayvaz

Ender Bektaş

S.Burak Güner

Çağatay Çevik

İsmail Arabacı

Hasan Arabacı

Halil İbrahim Kadak

Oğuzhan Ayvaz

Yavuzer Ulaş

Mehmet Akduman

Ferdi Uçmaz

Feride Demir

faasgsag

Merkez İlçe Başkanı Mustafa Boyraz ise açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Milliyetçi hareket partisi il ve ilçe yöneticileri hepiniz hoş geldiniz Konuşmama başlamadan önce daha önceki dönemlerde görev yapmış il ve merkez ilçe başkanlarına değerli yöneticilerine emeklerinden ötürü teşekkür ederim Ülkemizin bu zor döneminde sayın genel başkanımızın da takdiri ile bu kutsal vazifeyi yapma görevi bizlere verilmiştir. Üzerimize düşen bu görevi Allah’ın izni ile başarıyla yerine getireceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın Değerli dava arkadaşlarım: Bu dava bize Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ten mirastır. Bizler bu görevi yaparken asla şahsi hırslarımızla hareket etmeyeceğiz. Hizmetimiz buradaki bütün ayrışmayı ötekileştirmeleri engellemek amacı ile partiye hizmeti geçmiş bütün dava arkadaşlarımızı kucaklamak küslük ve dargınlıklar bitirmektir. Değerli dava arkadaşlarım: Şu hususunda bilinmesini isteriz ki kurultay çalışmalarını hiçbir şekilde tasvip etmiyoruz bu çalışmalar partimize fayda sağlamamaktadır. Bizler partimize zarar verecek her türlü çalışmanın karşısında olacağız. İnşallah bu kutlu olda rabbim yolumuzu bahtımızı ufkumuzu alnımızı açık eder Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun”

İLÇE YÖNETİM KURUNDA YER ALAN İSİMLER ŞU ŞEKİLDE;

Başkan: Mustafa Boyraz

Üyeler:

Talha Özkan

Osman Altun Kaynak

Muhammed Fatih Yaşar

Hüseyin Cengiz

Yaşar Akarsu

Yavuz Güzel

Süleyman Can Orhan

Cuma Çevik

Halil Karabacak

Sedat Eren

Mustafa Saraç

Mesut Çakır

Güldemet Önbaş

Nihal Karabacak

Gökçen Gezer

Mehmet Güngör

Selçuk Ünlü

Hüsamettin Kılıç

Eren Altuğ

-MEHMET SELİM SAÇTI-

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam