MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI VE BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN GÖLPAZARI’NDA VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI VE BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN GÖLPAZARI’NDA VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, Gölpazarı ilçesinde gerçekleştirilen geleneksel Gölpazarı Panayırı’na katılarak, vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Beraberinde AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, belediye meclis üyeleri ve partililer ile vatandaşlarımızın bulunduğu ziyarette, Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, vatandaş ve esnaf ile selamlaştı.

Esnaya hayırlı işler temennisini ileten Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Gölpazarı İlçemizde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gölpazarı Panayırında hemşehrilerimizi ve esnaflarımızı, Milletvekilimiz Selim Yağcı ve partililerimizle birlikte ziyaret ettik. Panayır bize geçmişimizi, çocukluğumuzu ve yaşanmışlıkları hatırlatıyor. Panayırın hemşehrilerimize ve esnaf kardeşlerimize eğlenceli ve keyifli geçmesini diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Vatandaşlarımızla çay içerek sohbet eden Milletvekilimiz Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, hemşehrilerimizle hatıra fotoğrafı çektirdi .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam