Müdür Özüdoğru, Personelini Yalnız Bırakmadı

Müdür Özüdoğru, Personelini Yalnız Bırakmadı

İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru şube müdürleriyle beraber Bilecik’te daha huzurlu bir yılbaşı geçirilmesi amacıyla görev yapmakta olan personelini yalnız bırakmadı. Özüdoğru, eski Belediye kavşağında bir araya geldiği personelinin yeni yılını kutladı.
Müdür Özüdoğru, soğuk hava şartlarına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdüren personeline teşekkür etti. Herkesin evinde olduğunu kendilerinin çalışıtğını belirten Özüdoğru bunun hem güzel hem zor birşey olduğunu ifade ettiği konuşmasında şunları aktardı:
"Herkes evinde çoluğunun çocuğunun yanında. Ama biz çalışıyoruz. Hem güzel hem zor birşey. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Gönül ister ki 2015 yılımız daha güzel olsun. Sizler için, ülkemiz için, şehrimiz için inşallah daha güzel olur. Hepinizin yeni yılını tebrik ederim. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz."
Havanın karlı olması sebebiyle en çok trafik ekiplerinin çalışmalarının yoğun geçtiğini belirten Özüdoğru, Emniyet Müdürlüğü olarak Bilecik halkının da yeni yılını kutladıklarını söyledi.
Görevli personele kutlama sırasında baklava ikramı yapıldı. ZEYNEP KILBAHRİ
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam