MUHTARLAR İSPANYA YOLCUSU

MUHTARLAR İSPANYA YOLCUSU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarların farklı kültürleri görebilmesi için yurt dışı gezileri organize edilmesi talimatı üzerine, İçişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde düzenlenen gezilerin onuncusu yapıldı.
Onuncusu düzenlenen geziye Bilecikli muhtarlar da katıldı. Bilecik’ten; Muhtarlar Derneği Başkanı ve Bilecik İsmetpaia Mahalle Muhtarı İlhami Çınar, Bozüyük Kasımpaşa Mahalle muhtarı Güler Uyar, Osmaneli Ağlan Köyü Muhtarı Kasım Balcı, Yenipazar Danişment Köyü Muhtarı Osman Kaplan ve Pazaryeri Bulduk Köyü muhtarı Ercan Özkelebek’in katıldı.
İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muhtarların farklı kültürleri görebilmesi için yurt dışı gezileri organize edilmesi talimatı üzerine, İçişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde düzenlenen gezilerin sürdüğü bildirildi.
Muhtarlar Derneği Başkanı ve Bilecik İsmetpaia Mahalle Muhtarı İlhami Çınar yaptığı açıklamada; “ Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlarımıza göstermiş olduğu ilginin göstergesi olarak yurt dışı gezimiz İspanyaya gidiyoruz muhtarlarımız adına canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam