MURADİYE VAKFI KERMES AÇTI

MURADİYE VAKFI KERMES AÇTI

Bilecik Belediyesi  Kültür Sitesi'nde yapılan konuşma ve duaların ardından açılışı gerçekleştirilen kermese, Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

            Belediye Başkanı Selim Yağcı, açılışta yaptığı konuşmada, kermeslerin toplumsal dayanışma ve yardımlaşmaya olan katkısına değindi.

            Konuşmasında, Muradiye Vakfının yaptığı faydalı çalışmalara yer veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:
            ''Ben öncelikle mübarek gecelerden biri olan Berat Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin şehrimiz, ülkemiz ve İslam alemi ile tüm insanlığın huzura ve sükuna erişmesine vesile olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. Bugün gerçekten güzel bir gün ve önemli bir gün. Muradiye Vakfı, ilimizdeki birçok faydalı çalışmalara imza attığı gibi hazırlanan bu kermes ile de öğrencilerimiz yararına güzel bir çalışmayı sergilemiş. Ben, buradan elde edilecek olan hasılanın iyi ve güzel yerlerde en verimli şekilde kullanılmasını diliyorum. Ben de çok eski yıllardan itibaren Muradiye Vakfını tanıma ve oradan feyiz alma fırsatını yakalamış birisiyim. Bu hazırlanan kermesin hayırlı işlere vesile olmasını diliyor, emeği geçen tüm kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.'' ifadelerini kullandı.

            Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Selim Yağcı ve beraberindekiler, yapılan duaların ardından açılışı yaparak, kermesi gezdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam