MURADİYE VAKFI’NDAN BAŞKAN YAĞCI’YA ZİYARET

MURADİYE VAKFI’NDAN BAŞKAN YAĞCI’YA ZİYARET

Muradiye Kültür Vakfı Bilecik Şube Başkanı Adnan Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Vakıf Başkanı Öztürk ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları ile yeni projeler hakkında konuklarına bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, vakıf faaliyetleri hakkında Öztürk’ten bilgi aldı.

Vakıfların toplum hayatımızdaki önemine değinen Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi olarak faydalı çalışmalar gerçekleştiren kurum ve kuruluşların yanında yer aldıklarını söyledi.

Muradiye Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk ise Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya, yeni vakıf binasının yapım çalışmaları hakkında bilgi vererek, binanın kısa süre sonra hizmete gireceği müjdesini verdi.

Hayırlı hizmetlerde Bilecik Belediyesi ile işbirliği halinde güzel çalışmalara imza atmak istediklerini belirten Öztürk, bu konuda vatandaşlardan gelecek katkının önemini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam