MÜSTEŞAR YARDIMCISI ELDEMİR’DEN BAŞKAN SELİM YAĞCI’YA ZİYARET

MÜSTEŞAR YARDIMCISI ELDEMİR’DEN BAŞKAN SELİM YAĞCI’YA ZİYARET

 

Aslen Bilecikli olan Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir, Başkan Selim Yağcı’nın başarılı çalışmalara imza attığını aktardı.

Başkan Selim Yağcı, yapmış olduğu çalışmalar konusunda Müsteşar Yardımcısı Eldemir’e bilgiler verdi. Bilecik’in gelişmekte olan bir il olduğunu ve bu gelişmeler paralelinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın büyük desteğinin olduğunu belirten Başkan Selim Yağcı şöyle konuştu:

“Gerek hızlı tren gerek ise duble yol ve Bursa bağlantı yolları ile Bilecik hızlı bir gelişme ivmesindedir. 9 yıldır görevdeyim. Bu zamana kadar Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile ilgili çalışmalarımızda çok büyük paralellik ve uyum içerisinde çalışıyoruz. Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’na da sizin aracılığınız ile çok teşekkür etmek istiyorum.”

 

ELDEMİR’DEN BAŞKAN SELİM YAĞCI’YA ÖVGÜ

 

Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini ve Bilecik’in geleceğe dönük olarak büyük bir gelişme içerisinde olacağını vurguladı. Konuşmaların ardından Başkan Selim Yağcı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir’e üzerinde Osmanlı Arması bulunan tablo ve çeşitli hediyeler verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam