NİHAT CAN ÜNİVERSİTELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

 NİHAT CAN ÜNİVERSİTELİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Nihat Can ve Üniversite Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Bilecik Belediyesi Öğrenci Otağı’nda öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilere çay ikramında bulunan Belediye Başkanımız Nihat Can ve Rektör Prof. Dr İbrahim Taş, öğrencilerle birlikte çay içti ve sohbet etti.

Bilecik Belediyesi ve üniversite işbirliğinde öğrencilerimize en iyi ortam ve şartları hazırlama gayretinde olduklarını dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Can, her zaman öğrenci ve eğitimin yanında yer aldıklarını kaydetti.

Belediye olarak, yatırımların en önemlisinin çocuklarımıza ve gençliğimize yönelik olduğunu dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Can; ‘’Bugün, Sayın Bakanımız Fatih Dönmez’in teşrifleriyle üniversitemizin akademik açılış programına katıldık. Daha sonra gelişen ve büyüyen üniversitemizin yeni ek derslikleri ve binalarının temellerini attık. Programımız kapsamında ayrıca Belediyemiz Öğrenci Otağında gençlerimizle bir araya geldik. Bilecik Belediyesi olarak gençlerimizin en iyi ortamlarda eğitim görmeleri için çalışıyoruz. Bu vesile ile yeni akademik yılın bütün öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Öğrenciler de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanımız Nihat Can ve Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam