ÖĞRENCİLERDEN HAYVAN BARINAĞINA ZİYARETİ

ÖĞRENCİLERDEN HAYVAN BARINAĞINA ZİYARETİ

Özel Edebali Eğitim Kurumları Anaokulu ve İlkokul öğrencileri ile öğretmenlerinden oluşan heyet, Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.  4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler, hayvan barınağındaki kedi ve köpekleri severek fotoğraf çektirdi.

İlimizdeki sokak hayvanlarına ilişkin birçok güzel ve önemli işlevi gören Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, birçok okuldan gelen öğrenci grubunu ağırlamaya devam ediyor. Özel Edebali Eğitim Kurumlarları Sosyal Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen gezide minik öğrenciler, tedavi ve rehabilitasyon merkezini gezerek, Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı’dan bilgi aldı.

Barınaktaki faaliyetler ile sokak hayvanları hakkında minik öğrencilere bilgi veren Veteriner Hekim Avcı, öğrencilerin merak ettiği sorulara da cevap verdi. Sokak hayvanları ile bol bol fotoğraf çektiren öğretmen ve öğrenciler, sokak hayvanları için büyük işlevler gören tesisi şehre kazandırdığı için Belediye Başkanı Selim Yağcı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam