OKULLARA ÖDENEKLER AKTARILDI

OKULLARA ÖDENEKLER AKTARILDI

CANER ALKAN – İki gündem maddesinin görüşüldüğü birleşimde Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen raporlar okunarak karara bağlandı.

Destek Hizmetler Müdürlüğü Bütçesi 1.954.000 TL

Birleşimin ilk gündem maddesinde İl Özel İdaresi 2016 mali yılı taslak bütçesinde teklif edilen Destek Hizmetler Müdürlüğü Bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan gelen rapor görüşüldü.Konuyla ilgili Komisyon Başkanı Ertuğrul Torun meclis üyelerine bilgi verdi. 1.954.000 TL olarak belirlenen tahmini bütçe oy birliğiyle kabul edildi.

 

Plan ve Bütçe Komisyonu Ödenekleri Onayladı

Toplantısının ikinci ve son gündem maddesinde Gölpazarı ve Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilen ödeneklerin, okulların bakım ve onarımı için İlçe Özel İdare Müdürlüklerinin ilgili tertiplerine aktarılması talebi hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan gelen rapor görüşüldü. Konu hakkında Komisyon Başkanı Ertuğrul Torun İl Genel Meclisi Üyelerine bilgi verdi.Buna göre  Gölpazarı Gazimihal İlkokulu Müdürlüğü için 20.000,00 TL’nin ayrıca Osmaneli Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için 10.000,00 TL ödeneğin aktarılması oy birliğiyle kabul edildi. Kasım ayı birleşimleri Pazartesi günü devam edilmek üzere sona erdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. teşekkürler – Allah razı olsun okullara kaynak aktarında öğrenci velilerinden para istemesinler 100 tl niye verelim askari ücret alanlarız birde çocuklarımıza babanıza söyleyin yatırsın deniyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam