Ömer Döngeloğlu’nun Vefatının Ardından Bilecik’li Siyasiler Taziye Mesajları Yayımladı

Ömer Döngeloğlu’nun Vefatının Ardından Bilecik’li Siyasiler Taziye Mesajları Yayımladı

Bir süredir koronavirüs tedavisi gören İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu’nun hayatını kaybetmesi sonrası Bilecik’li siyasiler başsağlığı mesajları yayınladı.

Bilecik Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, sosyal medya üzerinden yayımlamdıkları mesajlar ile Ömer Döngeloğlu’na Allah’tan rahmet, sevdiklerine ve ailesine başsağlığı diledi.

Bilecik Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı yayımladığı mesajında; “Koronavirüs tedavisi gören çok Kıymetli Hocam Ömer Döngeloğlu’un Koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybettiği haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Allah’tan rahmet, sevdiklerine ve ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

Bilecik Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık yayımladığı mesajında; “Yaptığı ders, sohbet ve programlarla Efendimizin (sav) ve Ashabının güzelliklerini hayatımıza taşıyarak gönül dünyamızı zenginleştiren Muhterem Ömer Döngeloğlu Hocamız rahmet-i Rahmana kavuştu. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil dileriz” ifadelerini kaydetti.

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer yayımladığı mesajında; “Ülkemizin yetiştirdiği çok kıymetli İlahiyatçı yazarlarından Ömer Döngeloğlu’nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Ömer Döngeloğlu hocamıza Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah(c.c) makamını Alî, rahmetiyle muamele eylesin” dedi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yayımladığı mesajında; “Koronavirüs bir değeri daha aldı. Değerli İlahiyatcı Ömer Döngeloğlu hocamıza Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Değerli hocamızın vefatından büyük üzüntü duyuyoruz. Osmaneli olarak koronavirüsle ilgili mücadele sonucu çok iyi bir noktaya geldik.Ancak önlem almaya devam etmez.gevşersek koronavirüs ilçemizde tekrar hortlar.Sağlık Bakanlığımızın uyarılarına harfiyen uyalım ve gün ve gün normalleşmeye yaklaşalım.Aşama aşama tedbir alarak sağlıklı günlere döneceğiz inşallah.Ömer Döngel hocamızın vefatıda bu işin ciddiyetini bir kez daha bizlere hatırlattı.Değerli hocamıza Allahtan rahmet diliyoruz.dua ediyoruz,ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Yakınlarımızı üzmemek için lütfen bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sağlık bakanlığımızın koronavirüsle ilgili yayınladığı kurallara uyalım.Unutmayalım birimizin yapacağı hata tüm ailemizi ve yakınlarımızı ve de toplumu yakacak.Sabır,dua ve kurallara uyarak bu süreci tamamlıyacağız inşallah” dedi.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin yayımladığı mesajında; “Covid 19 tedavisi gördüğü hastane de vefat eden Ömer Döngeloğlu hocamıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Biz de Değişim Gazetesi olarak İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’na Allah’tan rahmet, sevdiklerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam