“Organ Bağışı Haftası” Etkinlikleri

“Organ Bağışı Haftası” Etkinlikleri

Bu etkinlikler arasında İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Ali Fidan, İl Halk Sağlığı Müdür Uzm. Dr. Ömer Balcı ve müdürlük çalışanlarının ziyaretleri de yer aldı.

İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nde görevli personel “3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası” dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Ali Fidan ve İl Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Ömer Balcı’yı makamlarında ziyaret ederek, şube personeli tarafından hazırlanan üzerlerinde haftanın önemini belirten sloganların yer aldığı “Bağışlanan her organ filizlenen bir hayattır”, “Bir Organ Bağışı Dindirir Bin Gözyaşı”, “Hayata Yeniden Merhaba Diyemezsiniz Fakat Dedirtebilirisiniz”, “Hayatta İken Bırakacağınız En Değerli Miras Yapacağınız Organ Bağışı Olacaktır” şekerlemelerden ikram edildi. Ayrıca hafta dolayısıyla yaptıkları etkinlikler hakkında bilgiler verdiler.

Şube personeli daha sonra İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde görevli tüm personeli görev yerlerinde ziyaret ederek haftanın önemine dikkat çekebilmek amacıyla şekerleme ve broşür dağıtımı gerçekleştirerek, kurumda çalışan tüm personeli organ bağışında bulunmaya davet etti. (İl Sağlık Müdürlüğü)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam