• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
OSMANELİ, TUR ŞİRKETLERİNİN SATIŞ LİSTESİNDE YER ALIYOR

OSMANELİ, TUR ŞİRKETLERİNİN SATIŞ LİSTESİNDE YER ALIYOR

 

2005li yıllarda başlatılan tanıtım atağı, TV programları, dergi makaleleri, akademik çalışmalara sahiplik yapmasıyla adını gündeme yerleştiren Osmaneli, Kamp Ateşi tur şirketinden sonra şimdi de GeziciYak tur şirketinin günlük turlar satış listesinde yerini aldı. Osmaneli’ne düzenlenen günübirlik dağ yürüyüşü turunun satış fiyatı şirketçe 95 TL olarak belirlendi. www.geziciyak.comadresinden detaylar alınabilir.

            20 Mayıs 2012 Pazar günü, Gezi keyfi doğa etkinlik grubu 25 üyesi ile çadırda konaklamalı kamp etkinliği için Osmaneli’ndeydi. Kafile, Osmaneli Belediye Başkanı Mehmet Isıkan tarafından karşılandı. Osmaneli Belediyesi Rehberi Remzi Öner eşliğinde şehir turunu tamamlayan gezikeyfi doğa etkinlik grubu üyeleri, dağ yürüyüşü parkuru sonunda Dereyörük köyü kamp alanında çadırlarını kurarak yağmura rağmen neşe içinde kamp etkinliğini gerçekleştirdi.

            Osmaneli Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, gerek doğa etkinlik grupları gerekse ticari tur şirketlerince ilgi gören Osmaneli’nin, Belediye Başkanlığı’nca 2005 yılından bu yana özveri ile yürütülen medyanın her kolundaki tanıtım faaliyetleri ve fedakarlık seviyesinde görevine düşkün personeli ile gerçekleştiğini söyledi. Akademik çalışmalara zemin olması sebebi ile Osmaneli’nin gündemde kalmayı başardığını belirterek, “Belediyemiz lokasyonda rehberlik ve kamp hizmetini verecek bilgi ve beceriye sahip personeli ile tüm doğaseverlerin hizmetindedir.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam