• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SELİMİYELİLER SANAYİ PARSELLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

SELİMİYELİLER SANAYİ PARSELLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

Osmaneli Belediyesi mücavir alanı içinde yer alan Selimiye Sanayi Parsellerinde gerçekleştirilen ve tüm süreçleri tamamlanmış olan 18 uygulaması ve bu alanda yapılacak yatırımlar konusunda Selimiye halkına bilgi verildi.
Selimiyelilerin  büyük ilgiyle izlediği toplantıda Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada; Sanayi parselleri 18 uygulaması ile birlikte arsa fiyatlarının metrekare 6-9 TL’den şu anda metrekaresi 30-40-50-60 TL  gibi rakamlara yükseldiğini ve bundan da Selimiye halkının büyük yarar sağladığını anlattı.Osmaneli Selimiye Sanayi Parsellerine sanayicilerin ilgisinin büyük olduğunu,özelliklede İstanbul Sanayicilerinin bu alanda yatırım için beklediklerini ifade etti.Özellikle Demir Çelik Sektöründe ve gıda sektöründe büyük gruplarının sanayi parsellerimizle ilgilendiğini belirtti.

Sanayi Parselleri Tapularının 15 gün içinde sahiplerine verileceğini bildiren Başkan, Selimiyelilerle birlikte hareket ederek sanayi parsellerinde yatırımların hızla gerekleşmesi için hareket edeceklerini söyledi. Osmaneli’nin sanayi ile büyüme hedeflerine uygun olarak sanayi parselleri uygulamasını oluşturduklarını ve bunun Türkiye’deki ilk uygulamalardan biri olduğunu söyledi.

Selimiye’nin Osmaneli’nin Mahallesi olma taleplerini incelediklerini de ifade eden Belediye Başkanı Şahin bu talepten memnun olduklarını ve önümüzdeki günlerde bu konuyu Selimiyelilerle birlikte tekrar masaya yatıracaklarını söyledi.
Selimiyelilerin, Başkan Şahin’e sanayi parselleri uygulamasından duydukları memnuniyeti ifade etmesi sonrası toplantı sona erdi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin, Selimiye halkının ilgisine ve desteklerine teşekkür ederek, Osmaneli ve Selimiye için sanayi parsellerinin hayırlı olmasını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. çok güzel gelişme saanyi demek ekmek demek büyümek demek geişmek demek osmanelililer gençler kendi sehrinde calısması demek para osmanelinde kalması demekk baskanım kutlarım sizii buraya yazıyorum osmaneli bilecik gececekk

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam