• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın’dan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü’ne ziyaret

Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın’dan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü’ne ziyaret

Ziyaretten dolayı çok memnun kaldığını dile getiren Şişman, "Pazaryeri Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer Yalçın'ın eğitime olan duyarlılığı bizleri memnun etmektedir. Pazaryeri ilçesinde eğitim konusunda belediye başkanımız elini her zaman taşın altına  koymuştur. İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünün açılması konusunda en çok mücadele edenlerdendir. İnşallah, karşılıklı diyaloglarımızı her zaman sürdürerek, birlik ve beraberlik içinde eğitim adına Pazaryeri'nde yapılacak en iyi hizmetleri yapacağız" ifadelerini kullandı.

Ziyaret esnasında Şişman ile bir süre sohbet eden Yalçın ise şunları söyledi:

"İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman Şişman'ı ilçemizdeki eğitim alanında gelişmelerden dolayı ziyaret ettik. Ziyaretimiz sırasında ilçemizde yeni açılan İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi hakkında görüştük. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'ne bu yıl 2. sınıf olarak, 60 öğrenci gelecek. Gelecek öğrencilerimizin barınma sorunlarını ortadan kaldırmak için, şu anda atıl durumda olan yatılı ilköğretim okulunu pansiyon olarak düşünüyoruz. İnşallah, önümüzdeki yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerimizin pansiyon ihtiyacını bu atıl durumdaki binayı değerlendirerek gidermiş olacağız. Bugüne kadar eğitime verdiğimiz desteği, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz." 

Ziyarete, Yalçın ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Turan, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Ertuna da katıldı.AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam