Pazaryeri Tarım Kredi Kooperatifi’nden Toprak Analizi Uyarısı

Pazaryeri Tarım Kredi Kooperatifi’nden Toprak Analizi Uyarısı

 

 
Kooperatif Müdürü Mustafa Çakıcı, ilçenin ekonomisinde önemli yeri Şerbetçiotu ile ilgili yaklaşık 2 yıldır iyi verim alınması için çalışmalar yaptıklarını belirterek, yapılan çalışmalarda üreticilerin bilinçsiz gübreleme yaptığı, toprak analizi yaptırmadığını tespit ettiklerini söyledi. 
Alınan toprak numunelerinin incelenmesi sonucu bölgede özel gübreleme programı hazırladıklarını anlatan Çakıcı, ''Hazırlanan bu tavsiye niteliğindeki programı broşür halinde bastırılarak tüm üreticilerimize ulaştırmaktayız. Kooperatif olarak üreticilerimizin her türlü sorunlarını çözmekte yardımcı olmaktan, toprak analizi yapılmış tarlasından uygun gübreleme sonucu emeğinin karşılını almış olmalarından yanayız. Bunun gibi hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Üreticilerimiz mutlaka toprak analizi yaptırmaları gerekir'' dedi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. tebrik – Çalışmanızın örnek olmasını diliyorum.Her zaman eli nasırlıdan yana tavrınızı kutluyorum.Biliyorsun ülkenin efendisi bu insanlar güzel şeylere layık.Başarılar sevgili kardeşim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam