Pazaryeri’nde Temizlik Seferberliği

Pazaryeri’nde Temizlik Seferberliği

Pazaryeri ilçesinde bayram öncesi yoğun bir temizlik hazırlığı başladı.

Sabahın erken saatlerinde araç ve ekipmanlarıyla birlikte ilçe merkezinde yer alan cadde ve sokaklarda çevre ve görüntü kirliliği oluşturan tüm noktalarında yoğun  bir çalışma gerçekleştiren Pazaryeri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeyi baştan aşağı temizliyor.

Koordineli bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında bir yandan rutin temizlik işleri icra edilirken diğer taraftan ilçe mezarlığında ve çevrede bulunun yabani otların biçilmesi, ağaçların budanması ve tretuvar boyama işleri devam ettiriliyor.

İlçe merkezi sınırları içerisindeki çöpleri bertaraf etmenin yanı sıra program dâhilinde merkezdeki ana ve ara yollar tazyikli suyla yıkanarak temizleniyor.

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren  Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, kent genelindeki temizlik çalışmalarını ödün vermeden sürdürdüklerini belirtti.

Tekin, ‘’Belediyemizin bütün birimleri gibi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de hummalı bir şekilde çalışarak, yaz-kış ayrımı yapmadan ilçemizi köşe bucak temizlemek için yoğun çaba gösteriyor. Titizlikle yürütülen temizlik çalışmalarını yakından takip ediyorum. Halkımızın, çocuklarımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz. El ele vererek daha temiz ve yaşanılabilir bir Pazaryeri için hep birlikte çalışmalı ve özveri göstermeliyiz. ” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam