• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Polisler Gençlerle Sahada Buluştu

Polisler Gençlerle Sahada Buluştu

 

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile Çocuk Şube Müdürlüğü’nün ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinliğe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bazı personeller de destek verdiler. 19 Nisan 2013 günü 19.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşen maç 10-6 Sevgi Evleri’nin galibiyetiyle sonuçlandı. Maç sonunda katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Kemal Bal gençleri tebrik etti ve şöyle konuştu:

“Onlar bizden daha iyiler. İyi olan taraf da kazandı. Tebrik ediyoruz. Onlarla bir arada olmak bizim için çok güzel bir duygu. Zaman zaman onlarla bir araya geleceğimizi söylemiştik.

Bu gençler hakikaten topluma kazandırılırsa enerji dolu, hayata çok güzel bakan gençler. Umarım Türkiye’nin geleceği içinde bunlar birer hazine. Bunları değerlendirip de toplumun içerisine sokabilirsek ne mutlu bize. Hepsini tebrik ediyorum.”

Gençler polis ağabeylerine kendilerini unutmayıp bu tür etkinliklerde onlarla bir araya geldikleri için teşekkür ettiler. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam