POLİSLERDEN MUHTEŞEM GECE

POLİSLERDEN MUHTEŞEM GECE

 

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen gecede sanatçı Ümit Besen sahne aldı. Havai fişek gösterisiyle de zenginleştirilen gecede katılımcılar keyifli anlar yaşadı.

Geceyle ilgili konuşan İl Emniyet Müdür Vekili Mehmet Topçu, “İnsanlar için önemli bir seremonidir doğum günleri. Sevdikleriniz tarafından hatırlanmak onların teveccühü gururlandırır sizleri. Mensubu olduğum teşkilatımın bugün 168. Doğum günü. Kutlu olsun hayırlı olsun.” dedi ve katılımlarından dolayı konuklara teşekkür etti.

Gecede Ümit Besen sevilen eserlerini polisler için seslendirdi. Polisevi Bahçesi’nde gerçekleşen havayi fişek gösterisiyle birlikte katılımcılar unutulmaz bir gece yaşadılar. Gece Ümit Besen’in eserlerini seslendirmesiyle devam etti.

Ayrıca geceye vermiş olduğu katkılardan dolayı İş Adamı Erdil Balan’a teşekkür plaketi verildi. Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Osman Tekeli tarafından Ümit Besen’e Osmanlı Arması hediye edildi. Gecede son olarak Belediye Başkanı Yağcı, Emniyet Müdür Vekili Topçu ile Türk Polis Teşkilatı’nın 168. Kuruluş yıldönümü nedeniyle hazırlanan pasta kesildi.

Düzenlenen etkinliğe Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar, eşi Dr. Nihal Akpınar, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, eşi Fatma Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar, vali yardımcıları Metin Çınar, Mehmet Öksüz, Süleyman Deniz ve Eflatun Can Tortop ile eşleri, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ertan Yıldız, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Uğural, Baro Başkanı Halime Aynur, daire müdürleri, iş adamları ve polisler katıldı. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam