PROTOKOL ÜYELERİ YAŞLILARLA BİR ARAYA GELDİ

PROTOKOL ÜYELERİ YAŞLILARLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Tahir Büyükakın, Yaşlılar Haftası ve Regaib Kandili dolayısıyla Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Büyüklerle ayrı ayrı ilgilenen Vali Büyükakın her birinin hatırını sorarak, sağlık ve sıhhat temenni etti.

Vali Büyükakın’a ziyaretinde 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutan Vekili Jandarma Albay Ali Yıldız, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı Müslim Akdoğan, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül eşlik etti.

“Yaşlılar Haftası ve Regaib Kandili dolayısıyla huzurevimizde yaşayan büyüklerimizi ziyaret etmek ve hatırlarını sormak istedik” ifadesinde bulunan Vali Büyükakın, “Bizleri bugünlere getiren büyüklerimize ne yapsak az. Onların hakkını ödeyemeyiz. Onlar bizim başımızın tacı. Bugün hallerini hatırlarını sorup ellerini öpmeye, hayır dualarını almaya geldik.” diyerek her bir yaşlı ile özel olarak ilgilendi.

Gerçekleştirilen ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ‘’Yaşlılar Haftası sebebiyle Valimiz Tahir Büyükakın ve değerli il protokolümüz ile birlikte Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulunduk. Huzur Evi’nde kalan büyüklerimizin ellerinden öptük, hasbihal ettik. İmkanlarımız çerçevesinde yaşlılarımızın, büyüklerimizin rahatı ve huzuru için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bugünlere yetiştiren ve geleceğe hazırlayan, tecrübelerinden fazlasıyla hissedar olduğumuz büyüklerimizin, yaşlılarımızın Yaşlılar Haftasını kutluyor, mutlu ve huzurlu günler geçirmeleri dileğiyle saygılarımı sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Yaşlılar da Vali Büyükakın’ı oğulları olarak gördüklerini dile getirerek, ziyaret için Vali Büyükakın ve beraberindekilere teşekkür ettiler.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam