• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SAADET PARTİSİ’NDEN BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİNE DAVET

SAADET PARTİSİ’NDEN BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİNE DAVET

Saadet Partisi Bilecik İl Başkanı Seyfettin Tıkız yaptığı yazılı açıklamayla, işgalci Siyonistlerin Mescid-i Aksa’da Müslümanları şehit etmesini ve ibadeti engelleyen adımlarını lanetlerken, dünya Müslümanlarının işgal rejiminin Mescid-i Aksa’yı ele geçirme ve Kudüs’ün tamamı üzerinde söz sahibi olma çabasına sessiz kalınmaması çağrısında bulundu.

İşgalci İsrail’in yaptığı tüm bu zulümlere rıza göstermeyen, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm vatandaşların mitinge destek vermelerini beklediklerini ve katılmak isteyen vatandaşlar için araç organizasyonları yapıldığını ifade eden Saadet Partisi Bilecik İl Başkanı Seyfettin Tıkız yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Hepinizin malumudur ki, tüm dünyada Müslümanlar üzerinde kirli oyunlar oynanmaktadır.  Nerede Müslüman var orada zulüm var. Kan ve gözyaşı var. Bizler imanımızın gereği olarak zulme uğrayan tüm mazlumlara destek olmak zorundayız.  Fahri Kainat Efendimizin “Bir kötülük gördüğünüzde onu elinizle düzeltin. Buna gücünüz yetmez ise dilinizle düzeltin. Buna da gücünüz yetmez ise kalbinizle buğz edin” emri gereği zulme karşı olmak durumundayız.

İlk kıblemiz olan Mescidi Aksa da yıllardır süren zulüm,  son zamanlarda zirveye çıkmıştır. İşgalci Yahudi devleti pervasızca Müslümanlara saldırmaktadır. En doğal hak olan ibadet etme özgürlüğü kısıtlanmaktadır. Kuran-ı Kerimde Rabbimiz (CC) hazretlerinin “Etrafını mübarek kıldığımız” buyurduğu kutsal mekanlar işgal altındadır. 1,5milyar İslam aleminin gözü önünde gerçekleşen bütün bu olaylar karşısında sessiz olamayız.

Milli Görüş Hareketinin tek temsilcisi Saadet Partisi olarak yaşanan tüm bu olaylar karşında tepkimizi ortaya koymamız gerektiğini ve zulüm altında ki kardeşlerimize yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz diye düşünüyoruz.

Bu bağlamda, 30 Temmuz 2017 Pazar günü İstanbul Yenikapı meydanında miting tertip edilmiştir. Bizde Saadet Partisi İl Başkanlığı olarak bu mitinge Bilecik’li vatandaşlarımızı mitingimize davet ediyoruz.  İşgalci İsrail’in yaptığı tüm bu zulümlere rıza göstermeyen, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızın mitingimize destek vermelerini bekliyoruz.  Katılmak isteyen vatandaşlarımız için araç organizasyonları yapılmıştır.

İnşallah bu çalışmalarımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyoruz. Hepinize selam ve hürmetlerimizi sunuyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam