SANÇİM’DEN İLK PİKNİK
admin • 26 Temmuz 2011 10:04:07 
SANÇİM’DEN İLK PİKNİK

 

Bilecik Merkez Taşçılar Köyü’nde faaliyet gösteren ve geçtiğimiz yıl hizmete giren Sançim Bilecik Çimento çalışanları ve aileleri ile ilk pikniğini Çakırpınar Mesire alanında düzenledi. 

Bilecik’te çok büyük bir yatırım olan ve ilimizin gelişmesinde, sanayileşmesinde önemli bir katkı sağlayan Sançim Bilecik Çimento çalışanları ile ilk pikniği sakin ve güzel bir ortamda gerçekleşti. Düzenlenen pikniğe katılan Sançim Bilecik Çimento Genel Müdürü Tamer Sağır, güzel bir organizasyon olması için gayret gösterdiklerini ve Sançim’in Bilecik’le bütünleştiğini aktardı.

Çakırpınar Mesire alanında düzenlenen piknikte Sançim Çimento çalışanları bir tarafta müzik eşliğinde doyasıya vakit geçirirken diğer taraftan da çocuklar da rahat bir şekilde oyun oynama imkanı buldular. 

Piknik ile ilgili olarak ise Sançim Bilecik Çimento İnsan Kaynakları Müdürü Celal Filiz şunları söyledi: “Bu bizim ilk pikniğimiz. Amacımız bu pikniği geleneksel hale getirmektir. Çok mutluyuz. Çünkü biz bir aileyiz. Yeni kurulan bir firma olmamıza rağmen çalışan yada yönetici fark etmeden hep bir aradayız”

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x