SEÇMEN KAĞITLARINIZI MUHTARLARDAN ALIN

SEÇMEN KAĞITLARINIZI MUHTARLARDAN ALIN

10 Ağustos 2014 günü yapılacak olan seçimler öncesinde oy kullanacak vatandaşların seçmen kağıtlarını bağlı bulundukları muhtarlıklardan almaları gerektiği kaydedildi. Oy kullanma aşamasında seçmenlerin karışıklığa ve sıkışıklığa mahal vermemeleri için seçmen pusulalarını alarak oy kullanmaları sandık başındaki görevliler için de rahatlık sağlayacağı ifade edildi.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar, 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde vatandaşların rahat bir şekilde oy kullanmaları için seçmen kağıtlarını bağlı oldukları muhtarlıklardan almaları gerektiğini söyleyerek kendisinin mümkün olduğunca mahallesinde bulunan seçmenlerinin oy pusulalarını ev ev gezerek dağıttığını ifade etti.

CANER ALKAN 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. ne işe yarıyor – belediyenin motor bisikledi var eve gitsin gelsin diye verilmedi zatan bir işe yaradığı yok bali seçmen kağıtlarını taşısın seçmen onun ayagınamı gidecek oy isterken seçmenin ayagına gidiyor

  2. seçmen – benim bildiğim çınar muhtar çoktan dağıtmıştır seçmen kağıtlarını.ulaşamadığı vatandaşlara veriyodur.ayrıca seçmenleri uyarıyor alın kağıtlarınızı muhtarlıklardan diye..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam