• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞEKER KENDİ YAPTIRDIĞI HAMAMIN TEMELİNİ ATTI

ŞEKER KENDİ YAPTIRDIĞI HAMAMIN TEMELİNİ ATTI

MHP İnhisar kongresinin ardından yapılan temel atma törenine İnhisar Belediye Başkanı Ayhan Ödübek, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu ve Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden ve partililer katıldılar. Şeker ve Belediye Başkanları hamamın ilk harcını birlikte atarlarken, Bahattin Şeker hamamın tüm İnhisar halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda Milletvekili Bahattin Şeker, daha önce yine kendi cebinden Pazaryeri'ne  hamam yaptırmış ve bu hamam yerel seçimlerde tartışma konusu olmuştu. Önümüzdeki günlerde Bilecik hamamının satılacağı  ve hatta alacak kişinin yeniden hamam olarak işletme zorunluluğunun bulunmadığı ihalede Bilecik'in hamamsız kalacağı görünürken, Şeker sayesinde İnhisar’ın hamama kavuşacak olması vatandaşların takdirini kazandığı belirtildi.

İnhisar Belediye Başkanı Ayhan Ödübek, seçimlerde söz verdikleri projeleri bir bir hayata geçirdiklerini bunların bir tanesinin de İnhisar'a hamam yapmak olduğunu belirterek, Milletvekilli Bahattin Şeker desteği ile ilçeye güzel ve modern bir hamam yapacaklarını belirtildi.

Kesilen kurban ve edilen duaların ardından Devlet eski Bakanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker’in İnhisar'a yaptıracağı hamamın temel atma törenine çok sayıda vatandaş da katıldı. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam