• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ŞEKER’DEN SEÇMENLERE MEKTUP VAR

ŞEKER’DEN SEÇMENLERE MEKTUP VAR

Şeker mektubun içeriğinde “7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Türkiye’nin dönüm noktasıdır.”diyerek “Ampul patlamıştır Türkiye’nin üç hilalin ışığına ihtiyacı vardır. İşimiz helal, gücümüz hilal’dir!”ifadelerine yer verdi. Şeker’in seçmenlere yazdığı mektup:

 

“vekil maaşımı hayır işlerine tahsis ettim”

“Bilecik’te sevginize layık olup, Meclis’te sesinizi duyurmaktan ve büyük Türk milletine hizmet etmekten her zaman onur duydum. Bu yola “İşimiz Helal, gücümüz Hilal” diyerek çıktım. Yüce Allah bizleri mahcup etmesin. Vefakâr hemşehrilerimle sevinçli v kederli günleri birlikte yaşadım. Her zaman ilimizin her köşesinde, ilçelerimize ve köylerimize bağlı oldum. Hizmetlerim, hemşehrilerimle olan bu gönül bağından kaynaklanmaktadır. Bu sevginin sesi olmaktan mutluyum ve gururluyum. Ben size değerli hemşehrilerime verdiğim sözü tutarak 2011 yılından beri vekil maaşımı hayır işlerine tahsis ettim. Eğitim, sağlık ve hayır hizmetleri veren kurum ve kuruşular başta olmak üzere, engelli vatandaşlarımıza destek, camilere yardım ve öğrencilere burs gibi alanlarda vekil maaşımı hizmete sundum. Bu seçimde de vekil seçilirsem maaşımı yine aynı şekilde hayır işlerine ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağım.

 

“7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Türkiye’nin dönüm noktasıdır”

Bilecik ili ve ilçeleri, kuruluşun ve kurtuluşun beşiğidir. Bu toprak, “insanı yaşat ki devlet yaşasın” diyen Şeyh Edebali’nin manevi himayesindedir. Bu vatan hepimizindir. Birlik ve beraberlik her zaman en önemli dayanağımızdır. Kardeşlik ve bütünlük içinde her zorluğu aşacağımızdan asla şüphem yoktur. Ay yıldızlı bayrağımız göklerde durdukça, ezanlarımız minarelerden yükseldikçe, İstiklal Marşı’mızda hep beraber “Korkma” diyerek seslerimiz birleştikçe; bu güzelliğe hiçbir güç zarar veremez. Emin olunuz ki yüreklerimizdeki iyilik v iman, gönüllerimizi dolduran Allah aşkı ve Türklük şuuru bizi mutlaka aydınlık günlere ulaştıracaktır.

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Türkiye’nin dönüm noktasıdır. Bugün ülkemiz son derece sancılı bir dönemden geçmektedir. 13 yıllık AKP iktidarında hayat şarları ağırlaşmıştır, halkımızın beli bükülmüştür, gençlerimiz gelecekten endişelidir. Yoksulluk sınırının altında yaşayan milyonlarca insanımız vardır; aileler huzursuzdur, neredeyse her evde bir işsiz vardır. Biz haksızlığa, hırsızlığa ve hıyanete karşı mücadele ediyoruz. Biz yolsuzluğa, yoksulluğa ve yozlaşmaya karşı milletimizin iradesine talibiz. Biz şiddete, bölücülüğe ve teröre karşı milletimizin bütünlüğünü savunuyoruz. Bütün bunlara karşı, “Bizimle Yürü Türkiye” diyoruz. Çünkü rüşvet ve yolsuzluk batağının faturasını milletimiz ödemektedir. Bakan evlatları rahat ederken vatan evlatları sefalet içindedir. Her gün yeni bir cinayet, şiddet, anarşi ve terör haberi görülmektedir. AKP iktidarı “açılım, barış, çözüm süreci” safsatalarıyla milletimizi oyalamakta, eli kanlı teröristlerle ve bebek katilleriyle masaya oturmakta, ülkemizin gücünü kaybettirmektedir.

 

“Türkiye’nin üç hilalin ışığına ihtiyacı vardır”

Bizler bu konularda milletimizi bilgilendirmeye ve fikirlerimizi paylaşmaya çalışıyoruz.  Herkes çok düşünmeli, dikkatli değerlendirmeli ve doğru karar vermelidir. Bu anlamda tercihlerinizi vicdan, iman, ülke ve millet sevgisi, büyük, güçlü ve lider bir Türkiye hedefi belirlemelidir. Neticede bu beklentilere cevap verecek olan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin kadroları olarak işte bu gerçeğin ve karanlık tablonun farkındayız. Ampul patlamıştır Türkiye’nin üç hilalin ışığına ihtiyacı vardır. İşimiz helal, gücümüz hilal’dir!

Gayret ve çalışma bizden, yardım ve takdir Yüce Allah’tan, destek siz değerli hemşehrilerimizden ve milletimizdendir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türküm diyene!”

ERHAN TOKA

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç