“Bu Sene Devlet Hastanesi ve Yenişehir Yolu…”

“Bu Sene Devlet Hastanesi ve Yenişehir Yolu…”

Teşkilat yapısında yeniden yapılanmaya giden Demokrat Parti (DP) Bilecik teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Demokrat Parti Bilecik İl Başkanı Sezai Balta ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık’ı makamında ziyaret etti. Burada gerçekleştirilen görüşme sırasında Bilecik Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık Bilecik gündemi ile ilgili konularda açıklamada bulundu. Yenişehir Yolu ve Devlet Hastanesi konusunun her seçimde bizim karşılarına çıktığını ifade eden İl Başkanı Fikret Karabıyık, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu sene Devlet Hastanesi ve Yenişehir Yolu gündemimizden düşecek.”

“Güncel konular Yenişehir Yolu, Devlet Hastanesi her seçimde bizim karşımıza çıkıyor. Burada bizim, bürokrasinin, genel olarak uygulamadaki hataların hepsinin üst üste gelmesiyle oluşmuş olumsuz sonuçtan bu süreç biraz gecikti ama inşaatını görüyorsunuz Yenişehir yolu 41 kavşak tarafından başladı.

Devlet Hastanemizde şimdi fiilen siz imalat kısımları bittikten sonra problem yaşamamak adına imalatı gerçekleşmiş hastanelerle birbirine entegre ederek işte bürokrasiyi biliyorsunuz. Biz bu entegrasyonu da sağlayarak şuan bu bölgenin en büyük hastanelerinden birini yapmayı planlıyoruz. Devlet Hastanemiz Yenişehir’in başlangıcı olan bölgede üniversitenin yanında olacak. Yerle ilgili problem çözüldü. Şimdi avam projeleri bitti kesin proje ihalesine çıkılacak. Burada 55 dönüm üzerine kurulu, yaklaşık 70 bin metrekare’ye yakın kapalı bir alan olacak. Daha da genişlemeye müsait. Bu noktada güzel bir çalışmamız var inşallah bunları gerçekleştireceğiz. Bu sene Devlet Hastanesi ve Yenişehir Yolu gündemimizden düşecek.”

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam