ŞERO BASKETÇİLERE KÖFTE ISMARLADI

ŞERO BASKETÇİLERE KÖFTE ISMARLADI

Amigo Şero Yine “1 BABA HİNDİ” Çektirdi

İlimizin tanınan simalarından, Bilecikspor’un efsanevi kaptanlarından ve Bilecikspor’un amigosu meşhur Köfteci Şero, Bilecik Belediyespor basketbol takımına köfte ziyafeti verdi. Hafta sonu oynanan önemli maç öncesi Koç Yeşer Karabulut’la birlikte takımını ağırlayan amigo Şero, kendi elleriyle yaptığı lezzetli köfteleriyle takımın moralini yükseltti.

Koç Yeşer Karabulut yemeğin ardından Köfteci Şero’ya teşekkürlerini iletti devamında şunları söyledi: “İlimizin çok sevilen sayılan ağabeylerinden Şerafettin abimizin bu akşam dükkanına misafir olduk. Kendisi biz buraya geldiğimiz 15 sene oldu. Ben buraya geldiğim yıllardan itibaren Bilecikspor’un her zaman yanında olmuş, sporcunun dostu olmuş abimiz. Ne zamandır bizi ağırlamak istiyordu. Beni her gördüğünde hocam lütfen mekanımıza gelin çok güzel köftemiz var. Basketbolculara destek olalım motivasyon sağlayalım, köftelerimizle onları doyuralım diyordu. Sağ olsun bu akşam bizi konuk etti. Onun sayesinde güzel bir akşam geçirdik, güzel lezzetli yemeğini yedik. Bu mekanda işlerinin rast gitmesini umut ediyorum. Bilecik için güzel bir mekan olmuş. Burada emeği geçen arkadaşlara başta Şerafettin ağabeyimiz olmak üzere tüm ailesine teşekkür ediyoruz” dedi.

Hatıra fotoğrafı çektirildikten sonra Şero’nun takıma yaptırdığı “1 Baba hindi” tezahüratıyla keyifli anlar yaşandı.

CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. değerli şero abim, Bilecik Edebali sporu neden destek vermiyorsunuz, biliyorsunuz BİLECİKSPOR’un alternatifi olarak kuruldu. ve şuan BAL LİGİ adayı, desteğini esirgeme – .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam