SERTLER İHRAÇ KARARIYLA İLGİLİ NE DEDİ?

SERTLER İHRAÇ KARARIYLA İLGİLİ NE DEDİ?

İl Genel Meclis Başkanı Oğuz Sertler partiden ihraç edildi.

Konu ile ilgili  AK Parti Bilecik İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada “4 nisan tarihinde yapılan il genel meclis başkanlığı seçiminde parti ilke kararlarına uymayarak aday olan ve İl genel meclis başkanı seçilen Oğuz SERTLER disiplin kurulumuz tarafından partimizden ihraç edilmiştir. Kamuoyuna duyrulur.” ifadeleri kullanıldı.

“Hayırlı olmasını diliyorum.”

Karara ilişkin düşüncelerini aldığımız Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Oğuz Sertler  “Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

 1. Çekirge gibisinn oğuz abiii, önce mhp den ak partiye zıpladın ondan sonra ak partiden zıpladın ama nereye belli değil.. Ayağın takılırsa arkandan bakan olmaz.. Hayırlısı olsun..

 2. İl Genel Meclisleri hizmet yeridir .Her ne kadar siyasi yönden gelinse de sistem gereğidir .Ama seçildikten sonra halkın hizmetine girmek mecburidir.Hal böyle olunca hala siyasi amaçları için değil de hizmet amacı ile görev yapmak isteyenlere de desteğimiz tamdır .Hizmet etmeyi siyaset le karıştırmayan oğuz bey her zaman halkın beğenisini alacaktır .halk için hizmet veren her meclis üyemize görevlerinde başarılar dileriz.Oğuz bey doğru olanı yapmıştır .Türkiye ne çektiyse Bu siyasilerin KOKUŞMUŞ POLİTİKALARINDAN ÇEKMİŞTİR TARAFLI DAVRANARAK HİZMETİ ERTELEMELERİNDEN ÇEKMİŞTİR .Hizmeti halk için verenlere desteğimiz tamdır .

 3. Neden kimse SERKAN YILDIRIM NEDEN KAYBETTI DIYE SORMUYOR.da
  OGUZ SERTLER ILE UGRASIYOR.
  Altindan makam aracini ve sekreteri ni alin diye yazmis.
  Siz bu kadar adamsiniz.
  MECLİSİN IRADESINE SAYGI DUYULMALIDIR.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

 • YORUM
reklam