Sevgi Çiçeği Başarıya Doymuyor

Sevgi Çiçeği Başarıya Doymuyor

 

MAFETYA’da 50 test sorusu (30 Matematik ve 20 Fen ve Teknoloji)için 120 dakika ter döken öğrenciler, her kategori için 5 altın, 10 gümüş, 15 bronz ve 3’er jüri özel ödülüne layık görüldü. Bilecik’ten de Sevgi Çiçeği Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Zekeriyya Acılar Bronz Madalya almaya hak kazandı.

Okul Müdürü Veli Arısoy “Öğrencilerimiz  yıl içerisindeki gayretli ve  azimli çalışmalarının  sonucu olarak  ülke çapındaki diğer yarışmalarda olduğu gibi bu  olimpiyat yarışmasında da büyük başarı gösterdiler. 7.sınıf öğrencimiz Zekeriyya Acılar Bronz Madalya alarak Bilecik ilimizin gururu oldu. Matematik ve Fen alanında  daha güzel başarılara da imza atacağımızı ümit ediyor, başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve büyük emeği geçen Matematik Öğretmeni Ramazan Yalçın'ı, Fen ve Teknoloji öğretmeni İdris Ermişer'i tebrik ediyorum.” dedi.

Okul bahçesinde düzenlenen törende  yarışmaya katılan 7.sınıfta; Halenur Piran, Doğa Deniz Dikici, Onur Eren Atar, Merve İşgören, 6.sınıfta Kaan Batın Kolcu, Berkay Kartal, Eylül Sıkılı, Fatma Neriman Baştürk ve Furkan Gürbüz’e Katılım Belgesi verildi.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam