SGK’DAN BİLECİK TSO’YA ZİYARET
admin • 16 Mayıs 2013 12:36:32 
SGK’DAN BİLECİK TSO’YA ZİYARET

 

Ziyarete gelen heyeti Bilecik TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ergün ve Yüksel Gökçedağ, Meclis Üyesi Ayhan İslah karşıladı.

SGK İl Müdürü Niyazi Gökçe öncelikle göreve gelen Bilecik TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, herkes için hayırlı olmasını diledi. SGK Haftasının etkinliklerini anlatan Niyazi Gökçe, “Ziyaretlerimiz tüm kurumlara devam ediyor, SGK İl Müdürlüğü olarak bu ziyaretlerimizde sigortanın sosyal hayattaki önemini aktarmaya çalışıyor ve SGK reformunun faydalarını anlatıyoruz” dedi.

Bilecik TSO Yönetimi adına konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ergün, SGK İl Müdürlüğü heyetine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Yeni sürece girdiklerini söyleyen Mehmet Ergün, “Bilecik TSO Yönetimi olarak yeni süreçte Bilecik’e yakışır hizmetler vermeyi temenni ediyoruz. Bu hizmetleri verirken de tüm kurumlarla işbirliği içinde olacağız” dedi.

Ziyaret SGK İl Müdürü Niyazi Gökçe’nin SGK İl Müdürlüğü adına Bilecik TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ergün’e çiçek takdim etmesiyle son buldu.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x