• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SÖĞÜT DOMANİÇ FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SÖĞÜT DOMANİÇ FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Söğüt Domaniç Foto Safari etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlik Kapsamında Ertuğrul Gazi Türbesi, Abdülhamid Han Camii, Dar’ül Eytam, Söğüt Müzesi, Çelebi Mehmed Camii ve Kuyulu Mescid’in fotoğrafları çekildi.

Söğüt Belediyesi, Domaniç Belediyesi, Söğüt Tarih Araştırma Düşünce ve Kültür Sanat Derneğinin gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında, 30 fotoğraf sanatçısı ilçede bulunan Ertuğrul Gazi Türbesi, Abdülhamid Han Camii, Dar’ül Eytam, Söğüt Müzesi, Çelebi Mehmed Camii ve Kuyulu Mescid’in fotoğraflarını çektiler.

Foto safari sonrasında konuşan Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Osmanlının en önemli kentlerinden Söğüt’ü dünyaya tanıtmak için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. Sever, “Türkiye’nin dört bir yanından gelen fotoğraf sanatçısı arkadaşlarımız, Söğüt’ün ve Ertuğrul Gazi’nin tanıtımı amacıyla burada bulunuyorlar. Ertuğrul Gazi’yi, 2. Abdülhamid döneminde yapılan Çifte Minareli Cami’yi, Hamidiye Camisi ve İdadi’yi gezdireceğiz. Arkadaşlarımız bu alanları fotoğraflıyor” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam