• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE DE OLACAĞIZ”

“SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE DE OLACAĞIZ”

Gerçekleşen ziyaretlerde olumlu tepkiler alan Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri yollarına emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Aile ve Sosyal Politika İl Müdürü Muhammed Akgül, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu, İl Dernekler Müdürü Cemal Kaya gerçekleştirdikleri ziyarette sosyal sorumluluğun önemini aktardılar. Ziyarete gelen heyeti Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ergün,  Meclis Başkan Yardımcısı Turan Ağdağ, Meclis Katip Üyesi İlhan Karaçayır, Yönetim Kurulu Katip Üyesi Göksel Balcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Düzgün karşıladı.

 Gönül Elçileri projesi hakkında bilgiler aktaran İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerine Gönül Elçisi olma çağrısında bulundu. Çağrıyı memnuniyetle karşılayan yöneticiler önümüzdeki günlerde kapsamlı bir toplantıda Gönül Elçisi olmayı kabul ederek, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası olarak sosyal sorumluluk projelerinde olmaktan mutluluk duyarız mesajı verdiler. (Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam