• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SÖZ KONUSU BOZÜYÜK OLUNCA…

SÖZ KONUSU BOZÜYÜK OLUNCA…

Bunun en iyi örneklerini İl Genel Meclisi toplantılarında zaman zaman yaşıyoruz. Ak Parti’den Oğuz Sertler, Nizamettin Çam, MHP’den ise Zeki Uyanık ile Ahmet Eren’in görev aldığı toplantılarda Bozüyük ilçesinin yararına bir konu gündeme geldiğinde iktidarı ve muhalefetiyle hep birlikte konuya sahip çıktıkları görülüyor.

Geçtiğimiz gün Bilecik Atatürk kapalı spor salonunda il şampiyonunun belli olduğu liseler arası genç erkekler basketbol müsabakasında Bilecik Anadolu Lisesi ile Bozüyük İMKB Anadolu Lisesinin karşılaşması öncesi Bozüyük takımının soyunma odalarına giderek öğretmen ve oyuncuları tebrik eden İl Genel Meclisi üyeleri maçın bir bölümünü de seyrederek destek verdikleri görüldü.

Bozüyüklü siyasilerin böylesine bir okul karşılaşmasında dahi ilçe takımlarına destek vermeleri takdirle karşılanırken ilimizdeki siyasilere de örnek olmasını diliyoruz.

ERHAN TOKA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. KAPAK OLSUN –

    BİLECİKLİ SİYASİLER SİZ BİRBİRİNİZİ YİYE DURUN EMİ BOZÜYÜK SİYASİLERİNİN BU DAVRANIŞI HEPİNİZE KAPAK OLSUN.ONDAN SONRA 2 MİLLETVEKİLİ NİYE HEP BOZÜYÜKTEN DİYE TIRMANIP DURURSUNUZ.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam