• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SUBAŞI PASTÖRİZE YEMEK FABRİKASI AÇILDI

SUBAŞI PASTÖRİZE YEMEK FABRİKASI AÇILDI

 

1. Organize Sanayi Bölgesi’nde açılan fabrika Vali Halil İbrahim Akpınar, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı,  Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Prof. Dr. Azmi Özcan, İl Emniyet Müdür vekili Mehmet Topçu, İl Genel Sekreteri Halis Nalbant, gazetemiz sahibi Mehmet Ergün ve diğer konuklar tarafından ziyaret edildi.

Fabrika, sahibi Yusuf Subaşı tarafından konuklara gezdirildi. Hijyene çok fazla önem verilen fabrikada Bilecik adına güzel çalışmalar yapılması hedefleniyor.

Fabrikanın gezilmesinin ardından görüşünü aldığımız Vali Akpınar, “Yusuf Subaşı Bey’in tesisine geldik. Bilecik’teki en büyük hazır gıda işleme-hazırlama tesisi. Gerçekten çok güzel, modern bir tesis kurulmuş. Hijyenik şartlarda üretim yapılabilen, uygulanabilen bir alan. Zaten ilimizde 10 bin tabldot üretiyor. 30 bin kapasiteli tesis kurulmuş. Bilecik’teki sanayileşmeye ve gelişmeye paralel olarak burası da kullanılacak sosyal tesislerimizden bir tanesi. Hayırlı uğurlu olsun. Bizde yemeklerin tadına bakıyoruz. Güzel olmuş.” dedi.

Başkan Yağcı da, Subaşı yemek sanayi yıllardır devam eden geleneksel üretimini teknolojiyle de birleştirmiş ve kapasite artırımını sağlamış.” dedi. Başkan Yağcı yemeklerle ilgili de espri yaparak, “Test ettik onayladık. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde görüşlerini bildirdi.

Fabrika Sahibi Yusuf Subaşı, “Gelişen, büyüyen Bilecik’e ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sanayici için, üniversite okuyan öğrencinin ihtiyaçları için böyle kaliteli modern bir tesis yapma projemiz oldu. İnşallah bunu büyüterek devam edeceğiz. İleride kapasitemizi daha da yükseklere taşımaya gayret ediyoruz. Teşekkür ederiz.” dedi. Katılımcılara üretimi yapılan yemeklerden ikram edildi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam