• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SÜNETÇİ KARDEŞLER YENİ YERİNDE YENİ İMAJIYLA AÇILDI

SÜNETÇİ KARDEŞLER YENİ YERİNDE YENİ İMAJIYLA AÇILDI

17 yıldır kuyumculuk sektöründe ticaretle uğraşan Sünetçi Kardeşler “R&R KUYUMCULUK” adıyla açtıkları işyerine protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda yakınları ve sevenleri katıldı.

 

Yapılan duaların ardından açılış konuşmasında  Belediye Başkanı Selim Yağcı;

“Bilecik'in özelliği ve güzelliği burada. Güzel işlerde farklılık gözetmeden bir araya gelebiliyoruz. Cenabı Hak bu birlik ve beraberliğimizi aramızda ki samimiyeti ve kardeşliği bozmasın.

Herkesin bir fikri ve düşüncesi olabilir. Ama güzellikler etrafında iyilikler etrafında toplanmayı bildiğimiz süre içeresinde hem şehrimiz hem ülkemiz daha güçlü olacaktır. Sünetci ailesini hepimiz çok uzun zamandır tanıyoruz. Gerçekten işlerini güzel yapıyorlar. Çalışıyorlar ve çalıştıkları alanlarda kendi iş hacimlerini de genişletiyorlar.

Burada açmış oldukları iş yerinin kendilerine, şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Tekrar katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Vekillerimize de bize söz hakkı verdikleri için teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun efendim” ifadelerine yer verdi.

 

Açılışa Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir, CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, Ak Parti İl Başkanı Av. Kadir Bayrak, CHP İl Başkanı Şinasi Çetinkaya, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, sivil toplum temsilcileri, siyasiler, bürokratlar ve işadamları ile çok sayıda yakınları katıldı.

 

Yeni imajıyla yeni iş yerine taşınan R&R KUYUMCULUK sahipleri Rafet ve Raşit Sünetçi’ye hayırlı uğurlu olması temennilerimizle…

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam