• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TİYATRO FESTİVALİ ”İSTANBUL’DAN İNSAN MANZARALARI” ADLI OYUN İLE BAŞLIYOR

TİYATRO FESTİVALİ ”İSTANBUL’DAN İNSAN MANZARALARI” ADLI OYUN İLE BAŞLIYOR

Bilecik Belediyesi tarafından bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali, ”İstanbul’dan İnsan Manzaraları” adlı ücretsiz oyun ile perdeleri aralıyor. 
Geçtiğimiz gün Üsküdar Kız Kulesinde Gala gecesiyle başlayan 12. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali kapıları, Bilecik Şehir Tiyatroları oyuncuları tarafından sahnelenecek olan ”İstanbul’dan İnsan Manzaraları” adlı oyun ile açılıyor.
Oyun Sanat Yönetmenliğini Tiyatro Oyuncusu Ercüment Doğan’ın yaptığı ve tiyatro severlere ücretsiz sunulacak oyun ile 12. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivalinin başlangıcı yapılacak.
Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın ”Sanata, Sanatçıya ve Sanatsevere Saygılarımla” düşüncesiyle geçtiğimiz yıl temelleri atılan Bilecik Şehir Tiyatroları bu yıl meyvelerini verdi ve  Aralık ayında Bilecik Şehir Tiyatroları minik oyuncuları tarafından oyunlar sahne alacak. 
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde; bu gün Saat: 20:00’de sahnelenecek olan ve şehrimizin kültür ve sanat hayatına renk katan tiyatro oyununa bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam