• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TOPLUM DESTEKLİ POLİS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ SPORU VE SPORCUYU DESTEKLİYOR

TOPLUM DESTEKLİ POLİS ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ SPORU VE SPORCUYU DESTEKLİYOR

ÇOGEP (Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı) kapsamında il Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Hayat Birlikte Güzel” projesi Faaliyetleri içerisinde yer alan Liseler Arası Kızlar Voleybol Turnuvası Fikstür – Kura Çekimi ve hediye takdimi yapıldı.

Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda Turnuvaya katılacak Takım sorumlusu öğretmenler ve takım temsilcisi öğrencilerin katılımıyla Bilecik Emniyet Müdürlüğü “hayat birlikte güzel” liseler arası kızlar voleybol turnuvası fikstür- kura çekimi ve hediye takdimi yapıldı.

ÇOGEP(Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için çocuk ve gençler sosyal koruma ve destek programı) kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Hayat Birlikte güzel projesi”  faaliyetleri çerçevesinde; özellikle internet, televizyon ve telefon bağımlılığıyla kendilerine sanal bir dünya kuran internet kafe gibi a-sosyal ortamlarda zararlı internet oyunlarıyla dikkat kaybı yaşayan, derslerine işine odaklanamayan, sınırsız internetin zararlı etkilerine maruz kalan gençlerimizin sanal dünyadan uzaklaştırılması, farklı sosyal-kültürel çevreden katılımcıların spor aracılığı ile tanışıp-kaynaştırılması, kişisel özgüvenlerinin geliştirilmesi ve toplumla yaşama bilincinin güçlendirilmesi amacıyla 23-27 Kasım tarihleri arasında, liseler arası Kızlar voleybol Turnuvası düzenlenmesi planlandı

Turnuvaya İl Merkezinde bulunan Bilecik Anadolu Lisesi, ibn-İ Sina Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ertuğrulgazi Lisesi ve Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi lisesinde eğitim gören 50 öğrencimiz, 6+4 oyuncu olmak üzere toplam 5 takım halinde katılmak üzere müracaat etti.

Günde 2 maç ve 5 gün üzerinden planlanan turnuvaya katılacak takımlar maç saatinden önce kiralanan servis araçları ile okullarından alınarak tekrar okullarına bırakılacak.

Müsabakalara katılacak 50 katılımcı gence, proje kapsamında spor ayakkabısı ve forma, okullara ise 1’er adet voleybol top hediye edilecektir. Hakem, oyuncu ve teknik heyete turnuva süresince çeşitli ikramlarda bulunulacaktır. Turnuva bitiminde düzenlenecek törenle ilk üç’e giren takımlara kupa ve tüm oyunculara madalya verilecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam