Türk Telekom’dan Havalara Uçuran Kampanya

Türk Telekom’dan Havalara Uçuran Kampanya

 

Türkiye’nin önde gelen markalarıyla yaptığı işbirlikleri ile müşterilerine avantajlı indirimler sunan Türk Telekom, Türk Hava Yolları işbirliği ile kampanyalarına  bir yenisini daha ekledi. Kampanya ile Türk Telekom’dan ev telefonu hizmeti alan müşteriler, 21 Kasım 2011-24 Mart 2012 tarihleri arasında THY iç hat uçuşlarında  www.turkishairlines.com adresinden bir ay öncesinde alınan tek yön iç hat uçak biletlerini her şey dahil yalnızca 69 TL,  gidiş-dönüş biletlerini ise her şey dâhil 128 TL’ye satın alabilecek.
3 adımda uçak bileti
1.adım: Kampanya şifresi aşağıdaki gibi 2 farklı kanaldan alınabilir.
o SMS: Tüm operatörden THY boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numarasını 6616’ya göndererek (örnek: THY 2121234567)
o TT Çağrı Merkezi/ Müşteri Temsilcisi: 444 1 444 TT Müşteri Hizmetlerinden müşteri temsilcisine bağlanarak
2.adım: THY şifresi, THY web sitesi ana sayfasında uçuş planlama yapıldıktan sonra (nereden-nereye ve hangi tarih arasında yolculuk yapılacağı seçildikten sonra) yer alan “promosyon kodu” alanına girilmeli. 
3.adım: Şifrenin doğruluğu sistem tarafından kontrol edilir. Eğer şifre ile daha önce bilet alınmadıysa müşteri bir sonraki sayfaya yönlendirilir. Bu sayfada, kampanya bilgisinin yer aldığı sütundaki kampanyalı bilet seçilerek kampanyadan yararlanılır.
Kamuoyuna saygıyla duyrulur.
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam