UCUZ VE KALİTELİ KIYAFETİN ADRESİ “BİLECİK UCUZLUK”

UCUZ VE KALİTELİ KIYAFETİN ADRESİ “BİLECİK UCUZLUK”

Toptan alıyor,ucuza satıyor

Bir hafta önce internet üzerinden satışa başlayan “Bilecik ucuzluk” Mağazası’nda İstanbul’dan toplu bir şekilde alınan kıyafetleri Bilecik’te yok pahasına satılıyor. Kardan değil sürümden gelir elde etmeyi amaçladıklarını söyleyen mağaza sahibi Pelinay Sülün, fiyatları uygun tutarak aynı zamanda kaliteli ürünler sağlayarak Bilecik’te yeni bir dönem açmayı hedeflediğini belirtti.

“Karlarımızı küçük tutarak sürümden kazanmaya çalışıyoruz”

Kayı Plaza 2. Katta hizmet veren mağazayı tanıtan Sülün, “Ürünlerimizi İstanbul’dan getiriyoruz. Markalı, markasız, ihraç malı, parti malları gibi ürünleri ne kadar uygun fiyata bulabilirsek onları tercih ediyoruz. Yüklü miktarda ürün aldığımız zaman fiyatlar da bize uygun bir şekilde geliyor. Biz de çok küçük bir karla sürümden kazanmaya çalışıyoruz. Bir tisihirtten 10 TL değil de değil de  1TL kar ediyoruz ama daha fazla satmaya çalışıyoruz.

2. el eşyalar 1 TL

2.el eşyalarımız da var. Yine onları da İstanbul’dan alıyoruz.  Bu kıyafetleri de kermeslerden, bağışçı kişilerden elde ediyoruz. Koli şeklinde alıyoruz, ürünlerin üzerine çok küçük bir fiyat farkı koyarak satıyoruz. Fiyatlarımız çok uygun ama bunları da alamayan kişiler için örneğin 1 TL fiyata ikinci el eşya da satıyoruz

“Ucuz ama kaliteli ürünleri tercih ediyoruz”

Yerimiz daha yeni olduğu için şu anda internet sitesi üzerinden satış yapıyoruz. Yerimizi bulmakta güçlük çekenler de olabiliyor. Buradan toptan da satış yapabiliyoruz, kişiler parakende olarak da alabiliyor.

Fiyatları uygun tutarak, çeşitleri güzel getirerek talepleri de giderek artırmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizin fiyatları düşük ama özellikle seçerek kaliteli ve kullanılabilir kıyafetler seçmeye dikkat ediyoruz. Ayrıca müşterilerimiz  facebook sayfamız olan “Bilecik ucuzluk” ’tan da ürünlerimizi seçebilirler” ifadelerinde bulundu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam