“Ülkem İçin Engel Tanımıyorum”

“Ülkem İçin Engel Tanımıyorum”

 

Koç Holding tarafından yürütülen “Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” kampanyası Bilecik İl Temsilcisi Ali Pamukçu, Püsgüllü'ye kampanya ile ilgili bilgi verdi.
Pamukçu, Koç Holding'in ülke için çeşitli projeleri olduğunu söyleyerek, en son kan bağışı kampanyasının yapıldığını belirtti.
Pamukçu şöyle konuştu: “Bilecik'te iki sene kan bağışı kampanyası yaptık. 'Ülkem İçin Engel Tanımıyorum' adında yeni bir proje başladı. Bu proje 2012 ve 2013 yılında devam edecek, daha sonra tekrar başka bir proje hayata geçirilecek. Daha önce de bu kapsamda okullara yardım kampanyası yaparak okullara çeşitli yardımlarda bulunduk.”
Pamukçu, Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneği'nin açılışına katılamadığını belirterek, Dernek Başkanı İbrahim Püsgüllü'ye hayırlı çalışmalar yapmalarını diledi.
Pamukçu: “Bu çok güzel bir görev. Rencide etmeden fiziksel özürlerini ortaya çıkartmadan onlara yardım etmek güzel bir duygu olsa gerek. Herkes bundan mutlu olacaktır. Arkadaşlar da bu yola çıkmışlar, onları kutluyorum” dedi.
Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneği Bilecik Şube Başkanı İbrahim Püsgüllü de, Ali Pamukçu'ya yürütülen proje için teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam