Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz tarafından verilen görevi tebliğ etmek için Ülkü Ocakları Genel Merkez Teşkilatlandırma Birimi’nden Abdullah Gökhan Çakır Bilecik Ülkü Ocakları’na geldi.

MHP İl Başkanı Sabri Erarslan, MHP İl Yöneticileri ve çok sayıda ülkücünün katıldığı devir teslim töreninde bugüne kadar görevini sürdüren İbrahim Bayraklı, bayrağı M. Fatih Çakır’a devretti.

Tören sırasında konuşan Abdullah Gökhan Çakır, “Bugüne kadar görevini başarıyla yürütmüş olan ve Ülkücü Harekete katkıda bulunmuş İbrahim Bayraklı’ya teşekkür ediyorum. Biz kendisinden razıyız, Allah da razı olsun. Ülkemizin yaşadığı bu sıkıntılı süreçte Ülkücü Harekete büyük görevler düşmektedir. Sorumluluğumuz her zamankinden ağırdır. Bu bilinçte hareketle göreve yeni atanan M. Fatih  Çakır’a başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Bilecik Ülkü Ocakları eski Başkanı İbrahim Bayraklı, görev süresi boyunca kendisine destek olan herkese teşekkür ederek helallik istedi. Göreve yeni atanan M. Fatih Çakır ise, “Bugüne kadar sayısız hizmetlerde bulunmuş İbrahim Bayraklı Başkanımdan Allah razı olsun. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz de Cenab-ı Allah’ın izniyle mukaddes davamızın şanlı bayrağını Bilecik’te yükseklere taşımak için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu.

Devir teslim töreninden sonra Bilecik Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’na yeni atanan M. Fatih Çakır tebrikleri kabul etti.ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam