ÜNLÜ RAPÇİ ŞANIŞER BİLECİK’TEYDİ

ÜNLÜ RAPÇİ ŞANIŞER BİLECİK’TEYDİ

Gerçekleştirilen konserde Şanışer’in yanı sıra Çağlar İnfaz, Menora, Tolga İnci, Osasay, Envar, Nefer, Liberta ve Miftah da sahne alırken Bilecikli rap müzik severler, yapılan konserin Bilecik adına önemli olduğunu vurguladılar.

 

Tolga İnci: “Bilecik’te artık bir şeylerin yapılması gerekiyordu”

Konsere ilişkin açıklama aldığımız Bilecikli rapçi Tolga İnci yaptığı açıklamada şu ifadelere yer yerdi: “Bilecik’te artık bir şeylerin yapılması gerekiyordu. Potansiyel de artık az çok oluşmaya başladı. Bir arkadaşım benden daha önce düşünüp bu işe el attı. Canlı müzik falan her kafede var ama hala rap müziği bir yere görsel olarak çıkaramadık. Bizim için ilk etap olması nedeniyle önemliydi bizim için güzel oldu. Katılım da fena değildi. Bu konserlerde Bilecik emsile ile çıkması daha iyiydi. Ve artık buraya çıkan insanlar daha yürekli bir şekilde müzik yapmaya başlayacağından eminim. İleriki zamanlarda daha iyi konserler olacaktır.”

 

Menora:“Bilecik'in büyüklerinin de diğer konserlere verdikleri desteği göstermeleri lazım”

Öte yandan açıklama aldığımız bir diğer Bilecikli rapçi Menora ise açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Bilecik'te düzenlenen 3. rap konseriydi. Bugün sahne alan Tolga İnci ile 2009'da ilk konseri düzenlemiştik ve sadece Bilecik MC'leri yer almıştı. Yine aynı yıl bir konser daha olmuştu ve 6 yıl gibi uzun bir aradan sonra bu konser oldu. Eğer Bilecik'te rap müziği daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsak bu kadar uzun soluklu aralar vermemeliyiz ve tabii ki Bilecik'in büyüklerinin de rap denince geri adım atmayıp diğer konserlere verdikleri desteği göstermeleri lazım.”

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam