UYGUN FİYATA ÖZEL OKUL STANDARTLARI

UYGUN FİYATA ÖZEL OKUL STANDARTLARI

Özel Bilecik Sınav Temel Lisesi için kurum açma ve çalışma ruhsatının alındığını basın mensuplarına duyuran Müdür Ahmet Kol, özellikle devlet teşvikinin de yansımasıyla beraber çok uygun fiyatlara özel okul imkanı sağlanacağını ifade etti.

Kol açıklamasında şunları kaydetti:

“Hepimizin malumu olduğu üzere kamuoyunu yıllardır meşgul eden eğitim öğretimle uzaktan yakından ilgisi bulunan herkesi zaman zaman endişeye sevk eden, kafaları karıştıran adeta yılan hikâyesine dönen "dershaneler" konusu iyiden iyiye çözülme noktasına gelmiştir.

Anayasa Mahkemesinin "dershaneler"l«jlgili maddeleri reddetmesinden sonra kafalar bir kez daha karışmış hukuki bir boşluk doğmuştur. Bakanlığın ve bazı yetkililerin açıklamalarından anlaşılacağı üzere bundan sonra "dershane" milli eğitim sistemi içerisinde yer alamayacaktır. Bu boşluk bu hafta içerisinde milli eğitimin yayınlayacağı yönetmelikte de belirtileceği üzere, çeşitli kurslarla, Temel Liselerle doldurulmaya çalışılacaktır. –

Bizler Sınav Dershanesi olarak yıllarca Bilecik halkına, Bilecik Çocuklarına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz…

Üniversitelere, liselere yüzlerce, binlerce öğrenciyi hazırlayıp onların iyi yerlere gelmelerini sağlayabildiğimiz için mutluyuz. Bundan sonra da Özel Sınav Temel Lisesi olarak hizmet vermeye devam edeceğimizin müjdesini buradan sizler aracılığıyla Bileciklilere vermek istiyoruz.

Bu gün itibariyle kurum açma ve çalışma ruhsatımızı almış bulunuyoruz . Dershanecilik birikimimizi okula aktararak, kalitemizden ödün vermeden kurumsal kimliğimizle, deneyimli kadromuzla sayısız başarılara imza atmaya devam edeceğiz.

Velilerimiz öğrencilerini hiçbir tereddüde yer vermeden bizlere emanet edebilirler. Öğrencilerimize hem iyi bir üniversitenin kapılarını açmak hem de özel bir liseden mezun olma avantajlarını sağlıyoruz. Devletin Temel Liseler için teşvik miktarı bu yıl 3.220 TL dir. Biz öğrencilerimizi kaydederken bu desteği onlara peşinen veriyoruz. Üstüne bir de devlet teşvikini alırlarsa çok avantajlı ücretlerle bir özel okulda eğitim görme imkânını sağlamış oluyoruz. Üstelik meslek liseleri dâhil her okulun her sınıfından öğrenci kaydedebiliyoruz.

Bu Bilecikliler için bulunmaz bir fırsattır. Bilecik halkının bu fırsatı değerlendireceğine inanıyoruz.

Tüm veli ve öğrencilerimizi görüşmeye bekliyoruz. Gelin çocuklarımızın geleceği için el ele verelim…

Onlara en iyi üniversitelerin kapılarını arayalım, onlara iyi birer meslek sahibi olmalarına vesile olalım.“”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam