VakıfBank’tan Bilecik Ziraat Odası Üyelerine TarımKart

VakıfBank’tan Bilecik Ziraat Odası Üyelerine TarımKart

TarımKart sahibi olmak için TARIM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını SMS ile 5724’e göndermek yeterli oluyor.

Halden anlayan bankacılık anlayışıyla tarım bankacılığı alanında özel çözümler sunan VakıfBank, son olarak Bilecik Ziraat Odası ile kredi protokolü imzaladı. Protokol kapsamında ziraat odasına üye olan Bilecikli üreticiler, bitkisel üretimden hayvancılığa, arazi alımından traktör ve ekipman alımına kadar her türlü tarımsal faaliyete yönelik ihtiyaçlarını, VakıfBank desteği ile uygun koşullarda karşılama fırsatına kavuşacak.

Hasat dönemi ödemeli krediler

VakıfBank, tarım bankacılığı alanında sunduğu avantajlı uygulamaları ile tarım üreticilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Üreticilere finansal danışmanlık yoluyla kişisel çözümler sunan VakıfBank, hasat dönemi ödemeli kredileri ile tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı sağlıyor. Bilecikli üreticiler yem, gübre, tohum veya hayvan alımına yönelik finansman ihtiyacını uygun şartlarda karşılıyor, ödemesini ise gelir elde ettiği dönemde yapıyor.

VakıfBank’tan çiftçiye TarımKart

Tarımsal üreticilerin finansal ihtiyaçlarını hızlı ve uygun şartlarda karşılamaya önem veren VakıfBank, son olarak uygulamaya aldığı TarımKart ile üreticilere birçok kolaylık sağlıyor. VakıfBank TarımKart sahibi Çiftçiler; VakıfBank anlaşmalı üye işyerlerinde yapacakları mazot, yem, gübre, zirai ilaç, fide, tohum, veterinerlik hizmeti gibi alışverişlerde 6 aya varan ödemesiz dönem ve uygun faiz oranlarından yararlanıyor.Kart sahibi üreticiler tüm banka ATM’lerinden nakit çekim yapabildikleri gibi, borç ödemelerini gelir dönemlerine göre belirleyebiliyor. TarımKart borcunu erken ödeyebilen üreticiler, asgari ödeme tutarını yatırdığı takdirde, kalan borcu bir sonraki yıla bırakma imkanına da sahip oluyor.

Üreticiler, VakıfBank’ın TarımKart ile sunduğu yılda bir ödeme imkanı ile SGK, BAĞKUR, elektrik, telefon, su gibi ödemelerini hasat zamanında yapabiliyor. Bankacılık işlemlerini aile bireyleri veya çalışanları adına ek kart çıkarabilerek yapan üreticiler, işlerinin başından ayrılmadan, finansal ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam