VALİ AKPINAR’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

VALİ AKPINAR’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

 

                Vali Akpınar, eşi Dr. Nihal Akpınar ile Bilecik Huzurevi'ni ziyaret etti. Burada Vali Yardımcısı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ertan Yıldız, Emniyet Müdür Vekili Mehmet Topçu ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül tarafından karşılanan Vali Akpınar, huzurevinde kalan yaşlılarla bir süre sohbet ederek, çeşitli hediyeler verdi.
                Daha sonra Vali Akpınar ile eşi Dr. Akpınar ve beraberindekiler, Bilecik Sevgi Evleri'ndeki çocukları ziyaret etti. Burada çocuklara çeşitli hediyeler veren Vali Akpınar, çocukların yeni yıllarını kutladı.
                Vali Akpınar ile eşi Dr. Akpınar, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Kıdemli Albay Yıldız, Vali Yardımcısı Tortop, Bozüyük Kaymakamı Oktay Kaya, Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Okumuş ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Akgül ile Bozüyük Saffet Şeker Kız Yetiştirme Yurdu'na geçti.
                Çocuklara çeşitli hediyeler veren ve bir süre sohbet eden Vali Akpınar, çocukların yeni yıllarını kutlayarak, derslerinde başarılar diledi.

                Vali Akpınar ve eşi Dr. Akpınar, buradan 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Koç, Kaymakam Kaya, Kıdemli Albay Yıldız, Vali Yardımcısı Tortop, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Süleyman Can ile birlikte Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi kırsalında 29 Ekim'de mayına basarak sol bacağını kaybeden Piyade Başçavuş Polat Katrancı (31) ve ailesini ziyaret etti.

                Olay gününü anlatan Katrancı ve ailesiyle bir süre sohbet eden Vali Akpınar, her zaman yanında olduklarını ifade ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam