VALİ BÜYÜKAKIN: ”BİLECİK, BİLECİKLİLERİN FİKİRLERİ İLE YOLA DEVAM EDECEK”

VALİ BÜYÜKAKIN: ”BİLECİK, BİLECİKLİLERİN FİKİRLERİ İLE YOLA DEVAM EDECEK”

Bilecik Valiliği, Belediyeler ve BEBKA işbirliğiyle Vali Tahir Büyükakın öncülüğünde düzenlenen ”Bilecik Ortak Akıl” toplantısı, değerlendirmelerle sona erdi.

Bozüyük ilçesinde gerçekleştirilen toplantının son gününde, Vali Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş. kaymakamlar, belediye başkanları, BEBKA Genel sekreteri İsmail Gerim, daire müdürleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşları ve öğretim görevlileri ile iş adamları gruplara ayrılarak, yapılacak çalışmalar ve projeler üzerinde fikir alışverişinde bulundu. Gruplar tarafından hazırlanan projeler, grup sözcüleri tarafından katılımcılara anlatıldı.

BİLECİK ADINA ÖNEMLİ BİR SÜREÇ

Bilecik’in sosyo-ekonomik eğilimlerinin ve önceliklerinin belirlenmesi adına düzenlenen toplantıya katılanlara teşekkür eden Vali Büyükakın, ”İki gün süren çalışmalar şehir için önemli. Daha önce yapılan toplantılarla birlikte burada gerçekleştirdiğimiz değerlendirmeler şehrin geleceği için taş üstüne taş koydu. Burada herkesin emeği var. Bilecik, Bileciklilerin fikirleri ile yola devam edecek.” dedi.

YENİ BAŞLIYORUZ

Vali Büyükakın, toplantıda ortaya çıkan fikir, öneri ve eleştirilerin her birinin önemine dikkat çekerek, ”Toplantımız bugün burada bitmedi. Aksine yeni başladı. Bundan sonraki süreç takip ve uygulamalarla belirlenecek. Üniversitemiz çıkan sonuçları sahiplenip alt yapısını oluşturmalı, BEBKA pazarlanabilir bir marka olarak şehri hazırlamalı, TSO, STK’lar süreci sahiplenmeli, belediye ve kurumlar çalışmalara sonuna kadar destek vermeli.” ifadesinde bulundu

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam