Vali Nayir, basın mensuplarıyla buluştu

Vali Nayir, basın mensuplarıyla buluştu

Göreve yeni başlayan Nayir, hem basın mensuplarının yazılarına ve eleştirilerine önem vereceğini göstermek hem de daha yakın tanışmak için bir tanışma kahvaltısı düzenlediklerini belirtti. Kahvaltıya gazete muhabirlerinin yanı sıra gazete sahipleri ve ajans temsilcileri de katıldı.

Nayir “ Basın mensuplarının görev alanlarındaki çalışmaları daha iyi yapabilmesi adına elimizden geleni yapacağız. Bizim parayla yaptıramayacağımız bazı şeyleri halka duyurmak konusunda siz gönüllü olarak yapıyorsunuz. ” ifadelerini de sözlerine ekledi.

Yerel ve genel konular üzerine basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştiren Nayir, basın mensuplarına yönelik olarak “ Kamunun yürüttüğü faaliyetlere, hizmetlere, kıymet veriyorsunuz, değerlendiriyorsunuz, haber yapıyorsunuz. Zorlu bir seçim geçirdik, bu aradaki tavrınız, değerlendirmeleriniz de hoşuma gitti, eleştirel de olsa yapıcıydınız. Aranızda tatlı bir rekabet elbette olacak, ama meslektaş ilişkinizle de batıya yakışır, tarihimize kültürümüze yakışır bir olgunluğunuzu gördüm” dedi.

Vali Nayir kahvaltının ardından basın mensuplarıyla fotoğraf çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam