VALİ ŞENTÜRK’TEN HASTALARA MORAL ZİYARETİ

VALİ ŞENTÜRK’TEN HASTALARA MORAL ZİYARETİ

Vali Bilal Şentürk, Bilecik Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. İl Sağlık Müdürü Kadir Keskin ve diğer yetkililer tarafından Müdürlük önünde karşılanan Vali Şentürk, yapımı devam eden 250 yataklı Devlet Hastanesi inşaatı ile sağlık teşkilatının genel çalışmaları hakkında brifing aldı.

Daha sonra İl Sağlık Müdürü Keskin,Bilecik Devlet Hastanesi Başhekimi Hüseyin Üçkardeş ve hastane yetkilileriyle birlikte hastanede incelemelerde bulunan, Vali Şentürk, servislerde ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Tedavi gören çocuklarla da yakından ilgilenen ve moral vermeye çalışan Vali Şentürk, ”Buraya insanlar şifa bulmak için geliyor. Doktorlarımızın moral ve motivasyonuönemli. Hasta ve hasta yakınlarımızın moralleri de ne kadar yüksek olursa tedavileri de o kadar iyi olur.Son yıllarda sağlık alanında büyük yatırımlar yapılıyor. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın en önemli hedefleri arasında yer alıyor. ” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam