VAR MI BENLE İDDİAYA GİREN?

VAR MI BENLE İDDİAYA GİREN?

Önümüzde malum genel seçimler var. Erkene alınmazsa Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde Milletvekili adayı olmak isteyenlerin isimleri kamuoyunda ve dost sohbetlerinde konuşulmaya başlandı.

 

Dikkatimi çeken konuşmalardan en başında geleni Bahattin Şeker’in Bilecik’ten aday olup olmayacağı ile alakalı yorumlar geliyor. Bundan yakın bir süre önce Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker partisinde bir basın toplantısı düzenlemiş ve toplantı sonunda basın mensuplarının sorularını cevaplamıştı. Benim sorduğum “Sayın Bakanım siyaseti bırakacağınızı söylüyorsunuz. Bilecik siyasetini mi bırakacaksınız yoksa komple siyasetten mi çekileceksiniz?” soruma Sayın Şeker “onu zaman gösterecek” diyerek gülümseyerek cevap vermişti.

Ben de bu siyasetin S’sinden birazcık anlıyorsam MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker önümüzdeki genel seçimlerde Bilecik’ten aday olacaktır. Her ne kadar partililerin ve kendisine yakın çevrelerin Bahattin beyin Eskişehir’den aday olacağını dillendirseler de ben iddia ediyorum Bahattin bey MHP Bilecik’ten aday olacaktır. Bu bir iddia değil ama ikinci sıraya ise geçtiğimiz yerel seçimlerde Bilecik Belediye Başkan Adayı olan Mali Müşavir Hüseyin Şensoy getirilerek seçimlere girilecektir. 2 milletvekili çıkartan ilimizde seçimlerde hangi partiden kim veya kimler seçilir şimdiden bunu kestirmek zor ancak bugün itibariyle şunu yine ısrarla iddia ediyorum Milliyetçi Hareket Partisinin Bilecik 1. sıra adayı mevcut Milletvekili Bahattin Şeker olacaktır. Her ne kadar 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in meşhur sözü “Siyasette bir gün çok uzundur 24 saat çok kısadır” politika da halen geçerliliğini korusa da ben yazımın başlığını yineliyorum “VAR MI BENLE İDDİAYA GİREN?”

ERHAN TOKA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. analiz doğru – SAYIN TOKA DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ ONLARINDA CANI BÖYLE İSTİYOR.AMMA BEN YAPTIM OLDU ANLAYIŞI YANLIŞ.SAYIN ŞEKER 35 BİN OYLA ZOR KURTARDI İŞİ ARKASINDA ÇALIŞAN BİR ADAŞI VARKEN ŞİMDİ ÜZÜLENSOY VAR OLACAK DİYORSUN PARDON ŞENSOY DİYECEKTİM.TUTARMI BİLEMEM YANLIŞ HESAP BAĞDATTAN DÖNER.MHP TAKİPETTİĞİM KADARIYLA SEN,BEN KAVGASINDA GİBİLER BU CAMİAYA ZARAR VERİR.TESBİTLERİN YERİNDE ONLARDA BU ORTAMIN OLUŞMASI İÇİN 7 AYDIR ÇALIŞIYORLAR .KENDİ ARANDA ANLAŞTINIZDA HALK VAR DOSTUM HALK.

  2. olmaz o iş – senle her türlü iddiaya girerim toka, şeker aday olmayacak. işin biraz içinde olsan anlarsın. şeker aday olmayacak, şensoy aday olamayacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam