“Yaptığımız Hizmetler, Sosyal Yardım Değil Sosyal Dayanışmadır”

“Yaptığımız Hizmetler, Sosyal Yardım Değil Sosyal Dayanışmadır”

 

 

"Yaptığımız hizmetler, sosyal yardım değil sosyal dayanışmadır" diyen Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın şöyle konuştu:

“Bolluk, bereket ve yardımlaşmanın en fazla olduğu  11 ayın sultanı paylaşım, hoşgörü ve iyi niyetin esas olduğu Ramazan ayında “önce insan” anlayışını ön planda tutmaya gayret ediyoruz. Ramazan ayında Pazaryeri Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi aileleri de unutmuyoruz. İftar çadırımız 2 yıldır  halkımıza hizmet veriyor ve büyük  ilgi görüyor. Hayırsever vatandaşlarımızın da  desteği ile  verilen bu güzel hizmet  paylaşmayı ve huzuru en iyi şekilde yaşadığımızın göstergesidir. Her akşam iftar çadırımızda yemek veriliyor ancak  İftar çadırımıza gelemeyen ailelerimiz var. Bunlardan; kimi hasta, kimi yaşlı, kimisi de gelmekten çekinen  vatandaşlarımız. Bizde Belediye olarak onları rencide etmeden her akşam düzenli bir şekilde 60 ailenin yemeklerini mutfaklarına kadar bırakıyoruz.

Yaptığımız hizmetler sosyal yardım değil sosyal dayanışmadır. İnsanın olduğu her yerde sevgiyle, emekle ve hizmetle yer almaya devam edeceğiz. Biz burada sosyal yardımı değil sosyal dayanışmayı vurgulamak istiyoruz Pazaryerililer her zaman, her şeyin daha iyisini hak ediyor. Biz de Pazaryeri  Belediyesi olarak hep daha iyisi için çalışıyoruz.”  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam